z a része nem tudni ki miatt, de egy jó nagy átverés volt, hogy van reggeli. Ugyanis reggelis árral együtt fizettem a szobát de reggelit nem adtak. Egy igen rosszul esett. Nem a pirÃtós, meg a vaj, meg szalámi miatt, csak az ember számÃt valamire, amire még fizetett is, és nincs :( ez nagyon negatÃv. Amúgy a szállás nagyon jó. 8 perc gyalog a vasútállomás. Nagyon jól és könnyen megközelÃthetÅ‘ gyalog. Ha már itt tartunk transzfer sem kell nagyon a hoteltÅ‘l, mert mint emlÃtettem 8 perc gyalog a vasútállomás, és onnan kb 16 perc gyalog a reptér, ami nagyon leegyszerűsÃti a közlekedést. Busszal sem lenne nehéz és költségnek sem nevezném , mert a reptérre a busz kb 450 Ft. (gyalog meg ugye ingyen van :)
A reggeli problémáját leszámÃatva ajánlom a hotelt, mert igényes, és rendkÃvül tiszta.